Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

22 протоколи: на Виноградівщині провели рейдові перевірки бізнесу через дотримання карантину (ФОТО)

На території Виноградівського району щоденно здійснюються рейдові перевірки дотримання карантинних вимог.На території Виноградівського району щоденно здійснюються рейдові перевірки дотримання карантинних вимог.
За результатами перевірок працівниками поліції складено 22 протоколи про адміністративні правопорушення. З них 5 протоколів складено на фізичних осіб-підприємців, 15 протоколів на фізичних осіб, 1 протокол на водія транспортного засобу та 1 протокол на керівника релігійної громади.
Наразі на території району та області погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19, саме тому закликаємо всіх громадян чітко дотримуватися карантинних обмежень та берегти своє здоров’я. З метою стабілізації ситуації районною державною адміністрацією спільно з поліцією та всіма службами району вживатимуться всі необхідні заходи. Рейдові перевірки дотримання карантинних вимог проходитимуть на території району щоденно, а на порушників і надалі складатимуться протоколи про адміністративні правопорушення, повідомила Виноградівська РДА.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.