Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Статистика коронавірусу на Виноградівщині: масово хворіють молоді люди (СПИСОК, ДІАГРАМА)

Станом на ранок 7 липня на 3акарпатті діагностовано 3 458 випадків COVID-19, з яких 153 на Виноградівщині.Станом на ранок 7 липня на 3акарпатті діагностовано 3 458 випадків COVID-19, з яких 153 на Виноградівщині.
Найбільшу кількість підтверджених випадків інфікування зафіксували у райцентрі. Тут з 44 випадків 27 осіб хворіє та 15 вже вилікувалися. Разом з цим тут зареєстровано 2 летальні випадки. У Виноградові від коронавірусної інфекції померла 1 людина у віці 50-59 років, та ще 1 - 60-69 р.
Найбільше одужавших у с.Підвиноградів. 3 26 виявлених випадків інфікування наразі тут хворіють лише 3, а 22 мешканці населеного пункту вже побороли небезпечну інфекцію. Варто відзначити, що й тут зафіксований 1 летальний випадок. Голос Карпат вже повідомляв, що 13 травня тут помер циганський барон Микола Богар.
Додамо, що перший випадок на Виноградівщині було зареєстровано 8 квітня. Тоді захворіла 28-річна мешканка райцентру. 
До вашої уваги ексклюзивний список, в якому вказано зафіксовану кількість підозр, випадків інфікування, хворих, одужавших та померлих від COVID-19. Вся інформація є офіційно підтвердженою і опублікованою у статистичних звітах Національної служби здоров’я України.
3верніть увагу: показник ‘‘Виявлено’’показує фактичну кількість захворілих (виділено зеленою заливкою фону), ‘‘Хворіє’’ - кількість активних випадків станом на ранок 7 липня (виділено рожевою заливкою фону). 


 


Співвідношення вікових категорій фактичної кількості інфікованих мешканців Іршавщини ви можете подивитися на слідуючій діаграмі:

Фото на прев’ю: Сергій Гудак.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.