Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Погляд на Виноградів з висоти містичного замку (ВІДЕО)


Виногра́дівський замок, інша назва “Замок Канків” — розташований на східній околиці міста Виноградова, біля підніжжя Чорної Гори.
Виноградів не завжди мав таку назву. З ІХ-Х ст. слов’янське поселення на цьому місці називалося Угоча, а замок на одному з виступів Чорної гори (565 м, колишній вулкан) в угорській хроніці “Gesta Hungarorum” згадується як Канків (Канков). У ХІ ст. регіон потрапляє під владу угорців, в 1262 р. король Іштван V дарує Угочі статус міста і нову назву Севлюш (угорською — Szölős, виноградний). Переклад назви міста з угорської на українську відбувся у 1946 р.
У 1262 р. згідно з грамотою короля Іштвана Севлюш отримує статус вільного королівського міста, так зване “севлюське право”. Пізніше цим правом користувалися також деякі міста Трансильванії та Мармарощини.
У середньовіччі місто перебувало під впливом баронів Переньї, які були власниками замку і яким сьогоднішній Виноградів завдячує більшістю своїх пам’яток.
Неймовірно красиве відео оприлюднили на Ютюб-каналі Beautiful Life / Життя прекрасне.
“Привіт мої друзі. Приємне розслабляюче відео з дуже цікавого та містичного місця – середньовічного замку. Timelapse нічне небо. Розслаблена музика та звуки природи подарують Вам гарний настрій!, – йдеться в дописі до відео.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.